Transcendentální Deník - díl první

!!!Začínají předobjednávky!!!

Hare Kṛṣṇa přátelé a příznivci!

Tak po dlouhých letech se nám podařilo dokončit a poslat do tisku Transcendentální deník od Hari-śauriho Prabhu.

Tato úžasná kniha vás vezme do osobní společnosti nejvýznamnějšího světce a duchovního vůdce moderní náboženské scény. Každý z vás bude mít možnost být se Śrīlou Prabhupādou 24 hodin denně. Jak se píše v úvodu od Profesor E. Burke Rochford ml., autora knihy Hare Kṛṣṇa v Americe:

„Hodnotu tohoto a následujících dílů nelze přecenit. Pro Prabhupādovy žáky jsou tyto záznamy jiskrou zažehávající plamen nekonečného množství příběhů a emocí, které jen dále prohlubují jejich spojení s duchovním mistrem. Pro ty oddané, kteří neměli žádný osobní kontakt se Śrīlou Prabhupādou či nebyli v jeho společnosti, má tato kniha obzvlášť důležitý účel; stává se základem bližšího „poznání“ Prabhupādy. To umožňuje novým a začínajícím žákům přijít do styku s Prabhupādovou čistotou a inspirací a misí Caitanyi Mahāprabhua. Prostřednictvím Prabhupādova příkladu plného odevzdání se jeho vlastnímu guruovi se také učíme, jak přistupovat k duchovnímu mistrovi a sloužit mu. Pro běžného čtenáře – bez přímé účasti v Prabhupādově hnutí – je tato kniha také zdrojem inspirace.“

Pro mě osobně je to velmi cenná kniha, která mi přiblížila Śrīlu Prabhupādu ze všech knih nejvíce. V knize se dočtete, jak Śrīla Prabhupāda jednal se svými žáky, jak řešil problémy celého hnutí a jak kázal. Zde poznáte Śrīlu Prabhupādu tak, jako v žádné jiné knize.

Rozměr knihy je 189 x 120, na přední obálce a hřbetu je ražba. Povrchová úprava je sametové lamino. Kniha má skoro 600 stran, tři obrázkové přílohy a záložku. Cena je 580 kč. Pokud vás jakýmkoliv sebemenším způsobem zaujala osobnost Śrīly Prabhupādy, tak neváhejte s objednáním této knihy.

I přesto, že jsme na tom makali spousty let (já sám jsem to četl snad 6x), tak se mohou objevit drobné nedostatky. Prosím odpusťte nám je.

Dostupnost knihy: 20.3. 2021

Objednat můžete zde: https://www.prabhupad.cz/knihy

Objednat